کاردیت زاویه پرنده انعکاس

کاردیت: زاویه پرنده انعکاس

گت بلاگز اخبار حوادث پسر نوجوان شاهد چه جنایتی بود که خواهرش جهت لو نرفتن آن،او را سربه نیست کرد؟

مأموران پلیس شهرستان «گالیکش» استان گلستان که در جست‌و‌جوی پسربچه گمشده بودند آخر جسدش را در انبار خانه‌شان و زیر توده کاه پیدا کردند.

پسر نوجوان شاهد چه جنایتی بود که خواهرش جهت لو نرفتن آن،او را سربه نیست کرد؟

عبارات مهم : اعتراف

مأموران پلیس شهرستان «گالیکش» استان گلستان که در جست و هوا پسربچه گمشده بودند آخر جسدش را در انبار منزل ارزش و زیر توده کاه پیدا کردند.

کشور عزیزمان ایران نوشت:کارگر دامداری نیزپس ازبازجویی، اعتراف کرد به دستورخواهرمقتول، نقشه قتل را اجرا کرده است.

این پسرنوجوان شامگاه 5 شنبه گذشته بعد از خارج شدن از منزل به طور اسرارآمیزی ناپدید شد تا اینکه خانواده اش بعد ازناامیدی از یافتن اوبه پلیس مراجعه کرده وکمک خواستند.

پسر نوجوان شاهد چه جنایتی بود که خواهرش جهت لو نرفتن آن،او را سربه نیست کرد؟

بلافاصله تحقیق از افرادی که به نوعی با او ارتباط داشتند شروع شد و سر انجام با گذشت چند ساعت یکی از کارگران دامداری که متعلق به پدر نوجوان بود دراعتراف های تلخ وهولناکش ماجرای قتل او را فاش کرد.بعد هم محل پنهان کردن جسد قربانی جنایت را نشان داد.سرهنگ مسعود فروزان نیا- جانشین فرمانده انتظامی گلستان- در این باره گفت: در کمتر از 10 ساعت، متهم به قتل اعتراف کرد و مأموران دریافتند متهم مرد 27 ساله که به عنوان کارگر در دامداری مشغول به کار بوده و اعتیاد شدید به مواد مخدر داشته، پسرک را با همدستی دو دوستش به قتل رسانده است.

عباس عرب- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گالیکش- نیزگفت: شواهد و قرائن نشان می دهد نوجوان گالیکشی شاهد ماجرایی بوده که وحشت از فاش شدن همین ماجرا، منجر به قتلش شده است است.

مأموران پلیس شهرستان «گالیکش» استان گلستان که در جست‌و‌جوی پسربچه گمشده بودند آخر جسدش را در انبار خانه‌شان و زیر توده کاه پیدا کردند.

به گفته وی بعد از ساعت ها جست و هوا مردم و نیروهای هلال احمر در مناطق جنگلی اطراف روستای محل زندگی او جنازه این نوجوان را در انبار کاه منزل ارزش در حالی که زیر کیسه های بزرگ کاه به وسیله قاتل پنهان شده است بود، پیدا کردند.دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گالیکش گفت: بر اساس اظهار نظر اولیه پزشکی قانونی این کودک بر اثر اصابت جسم سخت به پشت سرش به قتل رسیده است.

مجتبی مروتی مدیر پلیس آگاهی گلستان هم در این باره گفت: متهم در تحقیقات تکمیلی که به وسیله مأموران انجام شد به ارتکاب قتل نوجوان 13 ساله اعتراف و انگیزه مهم این جنایت را دستور خواهر مقتول و دادن وعده های مالی جهت انجام این جنایت عنوان کرد.متهم که مصرف کننده مواد مخدر – شیشه- هست، گفت: مقتول را در همان انبار کاه و در حال انجام کار و با وارد کردن ضربه تبر به قتل رسانده است.

متهم بعد از ارتکاب قتل، جسد را با همکاری خواهر مقتول و یکی از دوستان خانوادگی آنها در زیر بسته های کاه پنهان کردند که در تحقیقات انجام شده است جسد کشف شد.در حال حاضر متهم مهم پرونده به همراه خواهر مقتول و فردی که این دو نفر را در پنهان کردن جسد کمک کرده بود به وسیله پلیس دستگیر شده است وتحت بازجویی هستند

پسر نوجوان شاهد چه جنایتی بود که خواهرش جهت لو نرفتن آن،او را سربه نیست کرد؟

واژه های کلیدی: اعتراف | نوجوان | دامداری | اعتراف ها | پنهان کردن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs