کاردیت زاویه پرنده انعکاس

کاردیت: زاویه پرنده انعکاس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصاویر) + سقوط گران ترین بازیگران هالیوود در گیشه (

جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با صدرنشینی فیلم سینمایی “یک مکان آرام” به کارگردانی “جاش کرازینسکی” در سومین هفته از اکران این اثر منتشر شد.

تصاویر) + سقوط گران ترین بازیگران هالیوود در گیشه (

سقوط گران ترین بازیگران هالیوود در گیشه (+تصاویر)

عبارات مهم : میلیون

جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با صدرنشینی فیلم سینمایی “یک مکان آرام” به کارگردانی “جاش کرازینسکی” در سومین هفته از اکران این اثر منتشر شد.

به گزارش میزان، جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با صدرنشینی فیلم سینمایی “یک مکان آرام” به کارگردانی “جاش کرازینسکی” در سومین هفته از اکران این اثر منتشر شد.

فیلم سینمایی “داد و بیداد” با حضور “دواین جانسون” خیلی سریع صدر هالیوود را رها کرد. این فیلم تنها در هفته اول اکران صدرنشین بود و جهت هفته دوم جایگاهش نیز به رتبه دوم سقوط کرد.

تصاویر) + سقوط گران ترین بازیگران هالیوود در گیشه (

مکان بی صدا
فیلم سینمایی “مکان بی صدا” اثری ترسناک به کارگردانی “جاش کرازینسکی” در سومین هفته از اکران خود به فروشی معادل ۲۲ میلیون دلار دست یافت تا صدرنشین باکس آفیس شود.

برایان وود و اسکات بک از جمله فیلمنامه نویسان مطرح سینمای هالیوود نگارش این فیلم در ژانر وحشت را بر عهده داشته اند. پلاتونیوم دانس ساخت این اثر سینمایی را بر عهده داشته است.

کارگردان این فیلم سینمایی “جان کرازینسکی” خودش نش اول این فیلم سینمایی را در کنار “امیلی بلانت” بر عهده داشته هست. علاوه جان کرازینسکی و امیلی بلانت بازیگرانی نوح جوپ، میلیسینت سیمون، کید وود وارد و لئون راسوم در فیلم “مکان بی صدا” به ایفای نقش پرداخته اند.

کرازینسکی پیش از این کارگردانی چهار اثر سینمایی را بر عهده داشته که از جمله آنها می توان به هولار، دفتر و مصاحبه با آقای خاص اشاره کرد.

داد و بیداد
فیلم سینمایی “داد و بیداد” به کارگردانی “برد پیتون” در نخستین هفته از اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی با فروشی معادل ۲۱.۵ میلیون دلار در رتبه دوم جدول فروش ایستاد.

این فیلم بر اساس یک بازی کامپیوتری با همین نام ساخته شده است و ماجرای نابودی یک شهر به وسیله موجودی غول پیکر را روایت می کند که در این فیلم یک میمون بزرگ است.

“دواین جانسون” بازیگر مطرح و ثروتمند سینمای هالیوود که این روزها فیلم سینمایی “جومانجی ۲” را روی پرده دارد در نقش مهم این فیلم به نام “دیویس” بازی کرده است.

“جوی مانگلیو”، “دنی اکرمن”، “جک کواد”، “برنی هیل”، “جفری دین مورگان”، “نائومی هریس” و “جک لسلی” از جمله سایر بازیگرانی هستند که در کنار دواین جانسون به ایفای نقش پرداخته اند.

جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با صدرنشینی فیلم سینمایی “یک مکان آرام” به کارگردانی “جاش کرازینسکی” در سومین هفته از اکران این اثر منتشر شد.

احساس قشنگی می کنم
فیلم سینمایی “احساس قشنگی می کنم” به کارگردانی یکسان “مارک سیلوراستاین” و “ابی کوهن” اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را شروع کرده و در نخستین هفته به فروشی معادل ۱۶.۲ میلیون دلار دست یافته تا سوم شود.

رنه زن جوانی است که احساس می کند زیباترین انسان بر روی کره زمین می باشد. این تفکر به او اعتماد به نفس بالایی می دهد ولی حقیقت چیز دیگری است و وی جهت روبرو شدن با این حقیقت آمادگی مورد نیاز را ندارد.

امی شومر، میشل ویلیامز، امیلی راتاکوفسکی، روی اسکوول، تام هوپر، بیزی فیلیپس، آیدا برایانت و آدریان مارتینز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم “احساس قشنگی می کنم” به ایفای نقش پرداخته اند.

این نخستین تجربه سینمایی بلند “مارک سیلوراستاین” هست. وی تاکنون تنها یکبار فیلمی کوتاه را کارگردانی کرده ولی سابقه فیلمنامه نویسی در سینما را داشته و در این اثر نیز نگارش فیلمنامه را بر عهده داشته است.

امی شومر بازیگر نقش مهم این فیلم پیش از این زیاد در آثار کمدی به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم نیز بازی کمدی از خود به نمایش گذاشته است.

شهامت یا حقیقت
فیلم سینمایی “شهامت یا حقیقت” به کارگردانی “جف وادلو” در چهارمین هفته از اکران پنجمین فیلم پرفروش سینمای هالیوود شد. این اثر با فروشی معادل ۷.۹ میلیون دلار این جایگاه را به دست آورد.

این فیلم در ژانر ترسناک به انجام یک بازی می پردازد. چند دوست تصمیم به انجام بازی “حقیقت یا شهامت” می گیرند تا کمی تفریح نمایند ولی بزودی متوجه می شوند که این فقط یک بازی عادی نیست.

جیلیان جاکوپ و مایکل ریس نگارش فیلمنامه ترسناک شهامت یا حقیقت را بر عهده داشته و کمپانی بلوم هاوس اینترتیمنت ساخت این پروژه سینمایی را انجام داده است.

لوسی هال، تیولر پاسی، ویولت بین، لاندون لیبویرون، سوفیا علی، سام لرنر، لوران جرارد و برادی اسمیت از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

هیچ وقت برنگرد، ضربه زدن، مامور ایکس و گریه گرگ ها و برج بابل از جمله مطرح ترین فیلم هایی هستند که جف وادلو تاکنون کارگردانی آنها را انجام داده است.

بازیکن شماره یک آماده
متفاوت ترین فیلم استیون اسپیلبرگ با نام “بازیکن شماره یک آماده” از نهم فروردین ماه مصادف با ۲۹ مارس ۲۰۱۸ اکران بین المللی خود را در سینماهای امریکای شمالی شروع کرده و توانسته در چهارمین هفته از اکران فروش میانگین ۷.۵ میلیون دلار را ثبت کرده و ششم شد.

این فیلم بر پایه رمانی به همین نام از ارنست کلاین با بازی تای شریدان در نقش وید اوون واتس ساخته می شود. او مرد جوانی است که به دنبال شکار تخم مرغ هلیدی هست. تخم مرغ هلیدی نام گنجی پنهان شده است در دنیایی مجازی است.

تای شرایدن در غالب نقش اول این فیلم ظاهر شده است و اولیویا کوک، سمیون پگ، مارک ریلنس، بن مندلسون و تی.جی. میلر از دیگر بازیگران “بازیکن شماره یک آماده” هستند. بازیکن شماره یک اثر “ارنست سلین” انجام داده و کمپانی برادران وارنر ساخت آن را بر عهده گرفته است.

تای شریدان در نقش وید اوون واتس به ایفای نقش می پردازد. او مرد جوانی است که به دنبال شکار تخم مرغ هلیدی هست. تخم مرغ هلیدی نام گنجی پنهان شده است در دنیایی مجازی است.

این جهت چندمین بار است که کارگردان “ای.تی”، “آرواره ها”، “فهرست شیندلر”، “پارک ژوراسیک” به سراغ فیلمی از سینمای علمی تخیلی رفته است.

تصاویر) + سقوط گران ترین بازیگران هالیوود در گیشه (

بلاکرز
فیلم سینمایی “بلاکرز” به کارگردانی “کی کانون” اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را شروع کرده و در سومین هفته رتبه هفتم باکس آفیس را با فروشی معادل ۷.۳ میلیون دلار به خود تخصیص داده شده است داده است.

والدین سه دختر تلاش دارند تا در شب مراسم خوش حالی فرزندانشان مانع از سوء استفاده های اخلاقی از آنان شوند و با به همین خاطر خطرات فراوانی را در برابر متجاوزان مجبور می شوند. خطراتی که جان خود آنها و فرزندانشان را به فوت می کشاند.

“برایان کیهو” و “جیم کیهو” دو برادر فیلمنامه نویس سینمای هالیوود نگارش فیلمنامه و دیالوگ نویسی فیلم سینمایی “مسدود کنندگان” را بر عهده داشته و کی کانون بازنویسی نهایی اثر را انجام داده است.

این اثر با وجود داستان هیجان آور خود در ژانر کمدی ساخته شده است هست. کمدی خانوادگی که می تواند نکات آموزشی بسیار فراوانی را نیز به همراه داشته باشد. جان سینا ستاره سینمای هالیوود و همچنین ورزشکار مطرح رشته های رزمی در این فیلم نقش پدر یعنی نقش مهم مرد را بر عهده داشته و “لسلی مان” نقش مادر خانواده را ایفا کرده است.

پلنگ سیاه
فیلم سینمایی “پلنگ سیاه” به کارگردانی “رایان کولگر” که هم اکنون پرفروش ترین فیلم سینمایی سال ۲۰۱۸ محسوب می شود این هفته با فروش ۱۰.۶ میلیون دلاری در امریکا هشتم شد.

این اثر فیلمی در سبک ابرقهرمانی بر پایهٔ شخصیتی به همین نام از مارول کامیکس هست. مارول استودیوز تهیه کنندهٔ آن و استودیو سینمایی والت دیزنی عهده دار توزیع آن می باشد. این فیلم هجدمین فیلم در دنیای سینمایی مارول است.

رایان کوگلر کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و فیلم نامه را خودش به همراه جو رابرت کول نوشته است.

چادویک بوزمن در نقش پلنگ سیاه، مایکل بی.جردن، لوپیتا نیونگو، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دنیل کالویا، آنجلا باست، فارست ویتاکر و اندی سرکیس در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

به دنبال اتفاقات فیلم کاپیتان آمریکا:جنگ داخلی، پلنگ سیاه به عنوان پادشاه واکاندا و جهت یافتن شخصیت دوگانه اش به نام های پادشاه و حامی بازمی گردد. او در یک مدت وقت طولانی به چالش کشیده می شود.

جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با صدرنشینی فیلم سینمایی “یک مکان آرام” به کارگردانی “جاش کرازینسکی” در سومین هفته از اکران این اثر منتشر شد.

همچنین فیلم های “ترافیک” با ۳.۹ میلیون دلار و “سرزمین سگ ها” با ۳.۸۴ میلیون دلار رتبه های نهم و دهم باکس آفیس هالیوود را در اختیار گرفته اند.

تصاویر) + سقوط گران ترین بازیگران هالیوود در گیشه (

واژه های کلیدی: میلیون | سینمای | سینمایی | هالیوود | فیلمنامه | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

تصاویر) + سقوط گران ترین بازیگران هالیوود در گیشه (

تصاویر) + سقوط گران ترین بازیگران هالیوود در گیشه (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs