کاردیت زاویه پرنده انعکاس

کاردیت: زاویه پرنده انعکاس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نبردی دوستانه میان استاد و شاگرد سابق , برانکو – دایی

به گزارش ایلنا، پرسپولیس با هدایت برانکو و سایپا با هدایت علی دایی امروز در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم می روند. علی دایی یکی از شاگردان محبوب برانکو ایوانک

نبردی دوستانه میان استاد و شاگرد سابق , برانکو - دایی

برانکو – دایی؛ نبردی دوستانه میان استاد و شاگرد سابق

عبارات مهم : برانکو

سرمربیان دو تیم پرسپولیس و سایپا همواره رابطه خوبی با یکدیگر داشته اند.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس با هدایت برانکو و سایپا با هدایت علی دایی امروز در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم می روند. علی دایی یکی از شاگردان محبوب برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی بود و این رابطه بعد از بازگشت برانکو به کشور عزیزمان ایران و هدایت پرسپولیس به وسیله او ادامه داشته است.

نبردی دوستانه میان استاد و شاگرد سابق , برانکو – دایی

البته که همین رابطه خوب باعث شده است در جریان بازی های پرسپولیس با تیم هایی که علی دایی هدایت ارزش را بر عهده دارد هیچ تنشی بین برانکو و دایی یا نیمکت نشینان دو تیم به وجود نیاید ولی جالب است که دایی بین شاگردان و دستیاران سابق برانکو بدترین نتیجه های را برابر برانکو گرفته است.

در این جمع منصوریان دو بار برانکو را شکست داد و دو بازی مساوی کرد، گل محمدی یک برد، یک باخت و یک مساوی به دست آورد و حسین فرکی بعد از سه برد متوالی برابر برانکو دو بار برابر او بازنده شد ولی علی دایی در لیگ پانزدهم و در قامت سرمربی صبای قم بعد از تساوی یک بر یک دور رفت، بازی برگشت را با یک گل به پرسپولیس برانکو باخت.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس با هدایت برانکو و سایپا با هدایت علی دایی امروز در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم می روند. علی دایی یکی از شاگردان محبوب برانکو ایوانک

او فصل قبل و به عنوان نفر اول نفت دو باخت سه بر صفر و دو بر صفر برابر پرسپولیس پروفسور مجبور شد تا با سه باخت و یک تساوی در حسرت برد برابر سرمربی سابقش بماند و این مهم را در بازی فردا طلب کند.

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs