کاردیت زاویه پرنده انعکاس

کاردیت: زاویه پرنده انعکاس

عکس) + انفجار نیرومند نزدیک دفتر خبرگزاری صدا و سیمای کشور عزیزمان ایران در کابل (

انفجاری نیرومند نزدیک دفتر خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در پایتخت افغانستان به وقوع پیوست.  انفجار نیرومند ..

ادامه مطلب

خواند ، ساختگی&quot، ترامپ اتهامات دامادش را &quot

دونالد ترامپ که کاخ سفید را گرفتار بحران تازه‌ای می‌بیند، تلاش می‌کند تا نگرانی‌های عمومی راجع به تقلای دامادش جهت ایجاد خط ارتباطی محرمانه با روسیه را کم کر..

ادامه مطلب

سرخابی‌ها از نیمه خرداد در تیم‌ملی

بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس و استقلال بعد از بازگشت تیم‌ملی از اتریش به اردو اضافه خواهند شد. سرخابی ها از نیمه خرداد در تیم ملی عبارات..

ادامه مطلب

اهداء اعضاء سرمربی تیم امید پرسپولیس

مجید نایینی سرمربی تیم فوتبال امیدهای پرسپولیس در روز پنجشنبه، ۴خرداد در پی سکته مغزی دچار فوت مغزی شد و صبحگاه امروز جان سه تن را با اهدای سه عضو خود یعنی ..

ادامه مطلب

ریاض و واشنگتن جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران در منطقه همکاری می‌کنند

نماینده دائم عربستان در شرکت ملل با خصمانه خواندن فعالیت‌های کشور عزیزمان ایران در منطقه گفت: عربستان جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران با آمریکا همکاری ..

ادامه مطلب

نوشابه های گازدار ریسک «زوال عقل» را زیاد کردن می دهند

دلایل متعددی جهت نخوردن نوشابه های گازدار وجود دارد، ولی مطالعه تازه نشان می دهد مصرف نوشابه های گازدار ریسک زوال عقل و سکته را زیاد کردن می دهد. ..

ادامه مطلب

متن تفاهم‌نامه یکسان ایران، روسیه و ترکیه در مورد آتش‌بس در سوریه

بنا بر اعلام وزارت خارجه روسیه این کشور همراه با جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و جمهوری ترکیه به عنوان طرف‌های گارانتی نظارت بر رژیم آتش‌بس در جم..

ادامه مطلب

تصویرهای + دعوای فرزند جغد با ببر همه را شوکه کرد

ببر سوماترایی نادر که در قفس خود در حال راه رفتن بوده با پرت شدن یچه جغد از لانه اش به داخل قفسش شگفت زده شد. دعوای فرزند جغد با ببر همه را ..

ادامه مطلب